9 last ja 11 medalit ehk Eesti Noorte GP 2

Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinnas Eesti Noorte GP sarja teine osavõistlus.U – 11 vanuseklassis mängisid tublilt Marri Lankov ja Oliver Puhtla.Peale raskeid kaotatud poolfinaale ei jätkunud kummalgi püssirohtu kolmanda koha mänguks, väljakul anti endast niipalju kui anda oli ning mõlemale jäi seekord neljas koht.

U-13 vanuseklassis sai kaela pronksmedali Merilen Mäll, poolfinaalis tuli vastu võtta napp 1: 2 (11-21 21-19 15-21) kaotus Emilia Šapovalovalt. Tubli mängu hilisema võitja Laura Liis Kale vastu tegi Marleen Kade, kaotus tuli vastu võtta geimidega 1:2 (21-14 19-21 21-15).

U-17 vanuseklassis said üksikmängus hõbeda Karoliine Inselberg ja Mihkel Mart Liim.

U-19 üksikmängu hõbemedali sai Valeria Vassiljev.

Paarismängudes oli medalisaajaid rohkem, oma vanuseklassi võitjateks tulid Kert Veri ja Erik Georg Nõmme ning tüdrukute seas olid Kertu Saksing ja Diana Baranova teised. Hõbemedali said ka Karoliine Inselberg ja Karmen Ilves ning Markus Saarepuu koos Kristjan Orriniga.

U-19 segapaarismängus said Karoliine Inselberg – Gregor Rämmal samuti hõbemedali.

Rõõmu teeb see, et medalisaajate hulk järjest suureneb. Seekord said 9 last kaela 11 medalit. Võrreldes esimese etapiga Pärnus on mängupilt paranenud märgatavalt. Edasise tööplaani järgi, läheneme individuaalselt iga noorsportlase nõrga külje parandamisele. See nõuab põhjalikumat treeningute ettevalmistamist treenerilt ning sportlastelt rohkem kaasamõtlemist mida ja milleks me teeme. Järgmine GP toimub Tallinnas 24. – 25. novembril.

 

Ikewald Sarapuu