Eesti Noorte Meistrivõistlused 2019

Eelmiselnädalavahetusel toimusid Tartus Ülikooli spordihoones Eesti Noorte Meistrivõistlused. Parimad tulemused olid järgmised:

ÜKSIKMÄNG
U-11 kolmas koht üksikmängus MARRI LANKOV
U-11 neljas koht üksikmängus OLIVER PUHTLA
U-13 neljas koht üksikmängus KERTU SAKSING
U-17 kolmas koht üksikmängus KAROLIINE iNSELBERG
U-17 neljas koht üksikmängus ANDRA MAI HOOP

PAARISMÄNG
U-13 kolmas koht paarismängus KERTU SAKSING – DIANA BARANOVA
U-17 kolmas koht paarismängus KAROLIINE INSELBERG – KARMEN ILVES
U-17 neljas koht paarismängus ANDRA MAI HOOP – KRISSLIIN ROHTLA
U-17 neljas koht paarismängus MARKUS SAAREPUU – KRISTJAN ORRIN

SEGAPAARISMÄNG
U-17 neljas koht segapaarismängus ANDRA MAI HOOP – MARKUS SAAREPUU

Loomulikult on hea meel kõikide noorte sulgpallurite üle aga seekord tahaksin eriliselt ära märkida need, kes on selle hooaja jooksul teinud kõige suurema arenguhüppe ja nimedeks on Marri, Kertu, Oliver ja Andra Mai. Viimase mäng seekordsetel meistrivõistlustel näitas, et alustada saab sulgpalli mängimisega ka hiljem ja pühendumisega võib teistele mõne aastaga järele jõuda.

Rõõmu valmistavad Marri, Oliveri, Kertu ja Diana mäng, kohad ja medalid. Oliver jäi seekord küll neljandaks aga tema mängib veel ka järgmise aasta vanuseklassis U-11. Järelkasvu tubli mäng näitab seda, , et nende sortlaste edu kes on jõudnud tänaseks vanuseklassi U-17 ei olnud juhuslik. Mis puutub U-17 noorsportlasi siis nende puhul saab lähiaja nii treeneri kui sportlaste suurimaks väljakutseks täiskasvanute klassi sisenemine lähiaastatel. Järgmised võistlused ootavad meid Siguldas ja Pärnus juba selle kuu lõpus.