EV 100 Eesti Meistrivõistlused Pärnus

03.-04. märtsil toimusid EV100 Eesti Noorte meistrivõistlused Pärnus.

U-11 tüdrukute seas saavutas kolmanda koha Diana Baranova, kes kaotas poolfinaalis Laura-Liis Kalele ja võitis kolmanda koha mängus Lumiki Liiast. Kertu Saksing ja Marri Lankov jäid jagama 5. – 8. kohta.

U-11 poiste hulgas jäi Oliver Puhtla jagama 5.- 8. kohta ning Oskar Laanes sai 13. – 16. koha. Seekord osalesid Oliver ja Oskar meistrivõistlustel kogemuste saamiseks, järgmisel ning ülejärgmisel aastal mängivad nad samas vanuseklassis.

U-13 poiste vanuseklassis sai Kert Veri 9.-16. koha.

U-13 tüdrukute seas olid Merilen Mäll ja Marleen Kade kohtadel 9 – 16.

U-15 poiste vanuseklassis kaotas Gregor Rämmal poolfinaalis Rannar Zirkile ning Gregori sõnul oli tema poolt tegu väga kehva esitusega.

Tüdrukute U-15 vanuseklassis kaotas Karoliine Inselberg poolfinaalis Ramona Üprusele, 3. ja 4. koha mängu kaotas Liisbet Sugasepale ja sai neljanda koha. Andra Mai Hoop jäi jagama 5. – 8. kohta.

Poiste U-15 vanuseklassi 3. ja 4. koha mängus sai Gregor Rämmal võitu Robin Schmalzist ning sai kolmanda koha. Mihkel Mart Liim kaotas hilisemale võitjale ja jäi jagama kohta 5.-8.

U-15 naispaaris kaotasid poolfinaalis Karmen Ilves ja Karoliine Inselberg Liisbet Sugasepale ja Johanna Violet Meierile ning võitsid kolmanda koha mängus Marelle Salu ja Emili Pärsimit.

U-15 meespaaris jõudsid finaali Mihkel Mart Liim ja Gregor Rämmal, kuid kaotasid Oskar Männikule ja Rannar Zirgile kolmes geimis.

U-15 segapaari poolfinaalis kaotasid Mihkel Mart Liim ja Karmen Ilves Johanna Violet Meierile ja Oskar Männikule. Karoliine Inselberg ja Gregor Rämmal kaotasid poolfinaalis Rannar Zirki ja Liisbet Sugasepale.

Omavahelise mängu võitsid Karmen Ilves ja Mihkel Mart Liim, saavutades kolmanda koha.
Gregori võistlusi varjutas hiljuti läbi põetud haigus ning jalakrambid, kuid Gregor näitas üles tõelist võitleja hinge.

U-17 tüdrukute üksikmängus sai kolmanda koha Valeria Vassiljev, kelle jaoks oli see esimene Eesti meistrivõistluste medal ning koos Andra Mai Hoobiga võideti paarismängus samuti pronksmedal. Hea meel on selle üle, et Valeria, Andra, Mihkel – Mardi ja Diana jaoks olid need esimesed meistrivõistluste medalid.

Järgmise aasta eesmärgiks ei saa seada ei vähem ega rohkem kui mõni meistritiitel.

Järgmised võistlused on Juuniorite Meistrivõistlused ja Noorte GP 6.

Maikuus ootab taaskord kevadine Sigulda.

 

Ikewald Sarapuu