Iga neljas medal meile

Selle hooaja viimane võistlus Tartu noorte Meistrivõistlused 2019 peeti laupäeval, 8. juunil, A. Le Coq spordihoones.

Saalis valitsesid tõeliselt rasked tingimused, soojakraade oli talumatult palju, õhk oli umbne kuumusest ja võistluspingest. Kõik kes väljakul käisid, võitlesid vapralt ning andsid endast parima, mis anda oli. Palju kasu oli viimase kuu rasketest üldfüüsilise treeningutest, suur tänu Ronaldile nende läbiviimise eest! Hea füüsiline vorm aitas taluda paremini ekstreemseid tingimusi.
Kokku oli võistlustules 20 sportlast. Paljude jaoks oli see esimeseks võistluseks ja esmaseks kogemuseks mängida suurel väljakul.

Kokku saime 9 medalit, mis on 25% kõikidest medalitest!

Kuldmedaliga lõpetasid Oliver Puhtla (U – 11) ja Markus Saarepuu (U – 17). Hõbemedali võitis Grete – Liis Neemre (U – 9). Pronksmedali said kaela Marri Lankov (U – 11), Kertu Saksing (U – 13) Erik Georg Nõmme (U – 13 ), Mihkel Mart Liim (U -17), Karmen Ilves (U 17) ja Karoliine Inselberg (U – 19 ).

Eraldi esile tõstmist väärib muidugi Grete – Liis Neemre, kellele see oli esimeseks ja kindlasti mitte viimaseks medaliks suurel väljakul.

Kindlasti tuleb kiita Tartu meistreid Oliver Puhtlat ja Markus Saarepuud, kes näitasid oma mänguga, et kui nad saavad väljakul hakkama iseendaga, saavad hakkama ka vastastega. Endistest treening-grupi liikmetest tulid veel Tartu meistriteks U 17 vanuseklassis Andra Mai Hoop ning Gregor Rämmal vanuses U – 19.

Hooaja võib lugeda kordaläinuks. Ees ootab suvi treeningutega A.Le Coq spordihoones. Septembrist oleme taas koduses Sarapuu sulgpallihallis.

 

Ikewald Sarapuu