Latvian Youth Cup 2017

Hooaja avavõistluseks oli seekord Valmieras peetud LATVIAN YOUTH CUP 2017, kus Sarapuu sulgpallihall oli esindatud noorendatud koosseisuga.
Võistluskogemust oli hankimas 2006. – 2009. sündinud noored sulgpallurid, kes alles alustavad oma sportlaskarjääri. Vanematest mängjatest oli kaasas Gregor Rämmal. Lisaks treeneri abistamisele mängis Gregor U – 17 vanuseklassis, kus endast kaks aastat vanemate läti poistega võisteldes saavutas esikoha.
Tüdrukute vanuseklassis U – 13 oli võistlustules kolm mängijat, Diana Baranova võitis esimese koha, Kertu Saksing teise. Marri Lankov võitles vapralt endast aasta vanemate ning suuremate vastastega, võites ühe ning kaotades kolm tasavägist mängu geimidega 1:2, tulemuseks kuues koht.
Poiste U – 11 vanuseklassis jäi vapper Oliver Puhtla teiseks, kaotades finaali 1:2. Alles oma teise võistluse suurel väljakul teinud Oskar Laanes oli kuues. Poisid võistlesid endast kaks aastat vanemate lätlastega ja said palju väärt kogemusi tulevikuks.
U – 13 vanuses võistles Merilen Mäll, kes saavutas neljanda koha. Tubli koht, kui arvestada seda, et Merilen on mänginud alles natukene üle aasta ning esimest aastat U – 13 vanuses.
Sügisene Pärnu ootab meid juba 23. septembril, kus peetakse Eesti Noorte GP esimene etapp.

 

Ikewald Sarapuu