Medalitesadu Valmieras

6. novembril toimus Valmieras BABOLAT JUNIOR BADMINTON TOURNAMENT. Võistlus peeti 12 väljakuga saalis, mängud algasid 9.30 hommikul ning lõppesid 22.00 õhtul. Päev oli pikk ja kurnav, aga medalitesadu korvas kõik katsumused.

U – 11 vanuseklassis tüdrukutest sai teise koha Diana Baranova, kolmanda koha Marleen Kade. Võitjaks krooniti lätlanna Paula Lužinska. Koos mängides said Diana ja Marleen kolmanda koha ka U – 13 paarismängus. Oma esimesel välisvõistlusel olid väga tublid Merilen Mäll ja Kertu Saksing – kohad vastavalt viies ja seitsmes.
U – 11 poiste hulgas sai teise koha Erik Georg Nõmme ning kolmanda koha Kert Veri. Võitjaks tuli Rainer Kaljumäe käe all treeniv klubikaaslane Oliver Hani.
U – 13 tütarlaste seas krooniti võitjaks Mia Kask, kes alistas kodused konkurendid Marta Emili Telleri ja Kadi Ilvese.
Kõige edukamaks kujunes vanuseklass U 15, kus kahekordseteks võitjateks krooniti nii Gregor Rämmal kui Karoliine Inselberg. Gregor võitis üksikmängu ja segapaari ning oli U – 17 paarismängus teine koos Mihkel Mart Liimiga. Karoliine sai kuldmedali nii segapaarismängu kui ka paarismäng eest, koos Karmen Ilvesega võideti U-17 vanuseklass. Üksikmängus pidi leppima Karoliine teise kohaga, võitjaks tuli Ramona Üprus. U – 15 segapaarismängus olid Karmen Ilves ja Mihkel Mart Liim tublil kolmandal kohal.
U – 17 üksikmängus oli Valeria Vassiljev teine ja paarismängus koos Liisbet Hellenurmega saadi samuti teine koht.
B liigades ehk tugevuselt teises liigas võitsid Liisbet Hellenurme kuldmedali U – 17 vanuses ja Robert Politanov U – 15 vanuses.
Eriline tänu bussijuht Markole kes meid öösel läbi keeruliste ilmastikuolude turvaliselt koju tõi.
Võistlushooaeg jätkub koduste GP etappidega 26. – 27. novembril Tallinnas ja 9. – 11. detsembril Tartus.

Ikewald Sarapuu