Noorte GP kolmas etapp Tallinnas

24. – 25. novembril toimus Eesti noorte GP etapi kolmas osavõistlus Tallinnas.

Kõige nooremas vanuseklassis oli tubli Oliver Puhtla, kes saavutas kolmanda koha. Marri Lankov jäi sama vanuseklassi tüdrukute seas neljandale kohale.

U-13 tüdrukute seas oli üksikmängus Diana Baranova kolmas. Merilen Mäll, Marleen Kade ja Kertu Saksing jäid jagama kohti 4.- 6. Tüdrukute paarismängus võitis Kertu Saksing koos Laura-Liis Kalega esikoha.

U-17 tüdrukute üksikmängus võitis esikoha Karmen Ilves, Andra Mai Hoop oli kolmas. U-17 paarismängudes olid Karmen Ilves – Koroliine Inselberg teised, teise koha said ka Markus Saarepuu koos Kristjan Orriniga. U-19 tüdrukute üksikmängus jäi Karoliine Inselberg jagama kolmandat kohta.

Paljud head võidud jäävad meil saamata, sest võistleja ei usu selle võimalikkusesse. Nagu ütles kirjandustegelane Põrgupõhja Jürka – usk on oluline, kui usud siis on, kui ei usu siis ei ole. Täpselt sama moodi on mängus kui usud, et võidad siis see on heade tulemuste vundament.

Ees on ootamas tugevatasemeline võistlus Tartus, Estonian Youth International 2018, kus saab ennast võrrelda Euroopa paremikku kuuluvate eakaaslastega. Ees on ootamas kaks nädalat treeninguid, et siis uuesti võistlustulle astuda.

 

Ikewald Sarapuu