Noorte GP kolmas etapp Tallinnas

26. ja 27. novembril toimus Tallinnas, Punase tänava spordihoones, Noorte GP kolmas osavöistlus. U-11 poistest oli võistlustules Kert Veri, kes alagrupi esimeses mängus võitis koduse konkurendi Dominik Pullisaare kuid jäi alla soomlasele Mikko Mäenpääle ja kohaks jäi 6.–10.

Tütarlaste U-11 vanuses olid võistlemas neli tüdrukut. Parim nende seast oli Merilen Mäll, kes oli neljas. Tegemist on väga tubli saavutusega kui arvestada, et Merilen tuli trenni alles selle aasta maikuus. Diana Baranova oli viies, Kertu Saksing seitsmes ning Marleen Kade kaheksas.

U-13 vanuses võitis Mia Kask küll alagrupis kolm mängu, kuid poolfinaalis ja kolmanda koha mängus tuli alla vanduda soomlannadele ning kokkuvõttes tuli vastu võtta neljas koht.

Tütarlaste U-15 vanuseklassi võitis Karoliine Inselberg. Kõik mängud 2:0 võitnud Karoliine krooniti GP etapi võitjaks esimest korda.

Poiste U-15 vanuseklassis kaotas Gregor Rämmal hilisemale võitjale Oskar Männikule 1:2 ja kokkuvõttes saavutas neljanda koha.

U–15 segapaarismängus olid Karoliine Inselberg – Gregor Rämmal kolmandad. U–15 naispaarismängus olid Karoliine Inselberg – Karmen Ilves kolmandad ja Mia Kask – Eva Lota Kirš neljandad.

Ikewald Sarapuu