Noorte GP kuues etapp Tallinnas

15. -16. aprillil toimus Tallinnas järjekordne noorte GP etapp.

U11 tüdrukutest saavutas viienda koha Marleen Kade, kuuenda koha sai Merilen Mäll. 7.- 8. koha said Kertu Saksing ja Marri Lankov, kes kogusid väärtuslikke kogemusi tuleviku tarbeks.

U11 poistest oli Kert Veri kolmas ja Erik Georg Nõmme neljas. Poiste viimaste aegade treeningud hakkavad vilja kandma – alistati tugevaid vastaseid.

U13 tüdrukutest võitis Mia Kask. Edu tagas keskendunud mäng ja võitlemine iga punkti eest.

U15 poistest jäi kolmandat ja neljandat kohta jagama Gregor Rämmal, kes kaotas hilisemale võitjale Erik Li-le. Rasketes mängudes peab Gregor ennast rohkem usaldama ja säilitama külma närvi pingelise seisu juures. Poiste U15 paarismängus jäid kolmandat neljandat kohta jagama Villy-Hendrik Uibo ( Nõo SK) ja Gregor Rämmal (Triiton) ning Mihkel Mart Liim ( Triiton) ja Norman Ambre (Tallinna Sulgpallikool).

Tüdrukute U15 vanuseklassi võitis Karoliine Inselberg, kellele see oli juba kolmas etapivõit sel hooajal. U15 tüdrukute paarismängus said teise koha Mia Kask ja Eva-Lota Kirš. Mai kuus toimuvad Tartus Paarissuled ja Tartu maakonna võistlus ning rahvusvaheline turniir Siguldas.

 

Ikewald Sarapuu