Yonex International Youth Badminton Tournament of Sigulda

Siguldas 23. korda peetud YONEX INTERNATIONAL YOUTH BADMINTON TOURNAMENT OF SIGULDA rahvusvahelisel turniiril osalesid ka Sarapuu sulgpallihalli noored sulgpallurid.

Vastasteks olid nii Leedu, Läti kui ka Valgevene südikad sulgpallurid.

U-11 vanuseklassis osales 15 tüdrukut, teise koha saavutas Diana Baranova kaotades finaalis leedukale Liepa Leonavičiutele 16:21 ja 11:21. Kuues koht Marri Lankov, seitsmes koht Kertu Saksing.

U-13 vanuseklassis osalesid meil Kert Veri (koht 9-10), Marleen Kade (koht 7-8), Erik Georg Nõmme (koht 7-8). U-13 vanuseklassi paarismängudes jäid Kert Veri ja Erik Georg Nõmme kolmandaks ning Marleen Kade ja Diana Baranova neljandaks. U-13 segapaaris jäid neljandaks Marleen Kade ja Erik Georg Nõmme. U-15 vanuseklassi tüdrukuid oli kokku 32. Üksikmängus sai Karoliine Inselberg 5/6, Mia Kask 7/8 koha. Poistest oli Mihkel Mart Liim üheksas. U-15 tüdrukute paarismängus kaotasid Karoliine Inselberg ja Karmen Ilves poolfinaalis tugevatele Valgevene esindajatele, hilisematele võitjatele, Marina Yanbajeva – Veronika Tarusavale otsustava kolmanda geimi 22-24 ning said kokkuvõttes kolmanda koha.

U-15 segapaarismängus said tubli kuuenda koha Karmen Ilves – Mihkel Mart Liim.

Raske hooaeg saab läbi kahe nädala pärast, kui toimuvad Tartu maakonna meistrivõistlused ja siis hakkame valmistuma 2017/2018 hooajaks.

 

Ikewald Sarapuu